Bizdrone

تجهیزات آشپزخانه صنعتی با استفاده از روش های نوین طراحی مهندسی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی با استفاده از روش های نوین طراحی مهندسی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی با استفاده از روش های نوین طراحی مهندسی

با توجه به رشد روزافزون صنعت در دنیای مدرن مشاهده می کنید در راستای کیفیت و راندمان تجهیزات مختلف همچون صنایع غذایی، کلیه پارامترهای مربوط به سرویس دهی و یا تولید محصول، در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به موضوع کیفیت، عملکرد، خروجی مفید با راندمان بالا بسیار حائز اهمیت است. از این رو در صنعت غذا مطابق با نیاز بشر با مباحث بسیاری در ارتباط هستیم که شرکت مرسا تجهیز پیشگام این تجربه را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

اولین مبحث مهم در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده از متریال مناسب مطابق با نوع کاربری آن می باشد . مبحث کیفیت در این صنعت از ابتدا تا پایان فرآیند ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی مقوله بسیار مهمی بوده که کاملاً با نظارت و کنترل واحد طراحی و مهندسی کلیه الزامات مربوط به استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب و بهداشتی، الزامات ساخت مطابق با استانداردهای روز دنیا، دوام و استحکام و زودبادهی جهت برآورده ساختن نیاز متقاضیان در نظر گرفته شده است.

از این رو ابزار و مکانیزم مورد استفاده در این صنعت نیز از تکنولوژی خاص و منحصر به فردی برخوردار است که شما تفاوت دو کالای مشابه را با توجه به نوع تکنولوژی کاملاً متوجه خواهید شد. به عنوان مثال ماشین آلات مورد استفاده در برش و خم و سوراخکاری ورق استنلس استیل و …  می تواند اثر مطلوب و یا نامطلوب روی کالا داشته باشد . تجهیزاتی چون پانچ یا لیزر که دارای دقت و ظرافت بسیار بالا در تولید محصولات مختلف در تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران بوده می تواند زیبایی تولیدات را چندین برابر کند و در زمان و عرضه محصول در کوتاه ترین زمان ممکن صرفه جویی کند .

کنترل کیفیت این تجهیزات نیز نسبت به روش های سنتی ساخت محصولات نیز آسانتر خواهد بود چرا که شما با دسترسی به نقشه های بهینه و به روز ساخت تجهیزات و به همرا BOM محصولات و دستورالعمل ساخت ، کلیه فرآیند های ساخت محصول را صفر تا صد پایش و بازرسی نمایید . مباحث ایزو 9001 که در سیستم های منسجم استقرار داشته نیز کمک شایانی در این عرصه خواهد نمود .

باید در نظر داشت موضوع کیفیت و راندمان تجهیزات در تجهیزات آشپزخانه صنعتی تنها به بازرسی چشمی محصولات چه در بخش شناخت متریال و چه فرآیند تولید همچون جوش آرگون و یا پرداختکاری منتهی نمی گردد بلکه جدای از بازرسی چشمی ، دیگر ابزار کنترلی خاص و منحصر به خود را دارد که شما در جایی می بایست کیفیت مواد اولیه را بسنجید و یا ابعاد و اندازه ها را مطابق نقشه و دستورالعمل ، با معیارها و شاخص های استاندارد و حد پذیرش ها بسنجید .

مبحث تطابق عدم تطابق ، انطباق و عدم انطباق ، اقدامات اصلاحی و کنترل فرآیند آماری از مقوله های کاربردی در بسیاری از صنایع می باشد که یک واحد کیفی با استفاده از کلیه فرآیندهای بالقوه در این صنعت خروجی خوبی را با شناسایی درصد اشتباهات و خطاها را با گزارشات جمع آوری شده به سیستم معرفی خواهد کرد و در نهایت محصول تکمیل شده برای مخاطبان قابل ضمانت می باشد .

فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی و انواع محصولات تابشی در شرکت نگین دما گسترش اراک

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.